Bu sayfayı yazdır

Sevdiklerinize karakalem portre hediye edin

Karakalem portre resim siparişi ile, sevdiklerinize karakalem portre hediye edin. 

 

Güzel duyguların eşsiz hediyelerle süslendiği özel günlerde, sevdiklerinizin kalplerine, karakalemin çizgileriyle dokunun.

Bir gün, sipariş vermek isteyen müşterilerimden biri iletişime geçerek, sipariş için gönderdiği mailde yazdıklarını sizinle paylaşmak isterim. 

‘’Güçlü hissedilen bir sevginin hediyesi, sevdiğim insana karşı hissettiğim duygular kadar güçlü, sevgim gibi ölümsüz ve bir o kadar da kalıcı olması gerektiğini düşününce, aklıma karakalem portre geldi. Karakalemin bu eşsiz değerdeki çizgilerine yüreğimle dokunmak isterdim, lakin, bunu ne kadar çok istesem de, bazen yeteneklerin sınırlı olması bazı isteklere olanak sağlamıyor maalesef. Bu fikrimden vazgeçmeyerek, en az benim kadar isteğime değer verip, bunu gerçekleştireceğinizi düşünerek, sizinle iletişime geçtim. Bu düşüncemi hayata geçirmenizi istiyor ve bunu en iyi şekilde yapacağınıza, sitenizdeki resimleri, müşteri yorumlarını ve en önemlisi çizim kalitenizi göz önünde bulundurarak, tatmin edici bir sonuca ulaştıracağınızdan hiç şüphe etmeden inanıyorum.’’

Belki de bir zamanlar, sevdiklerinizin o güzel yüzlerini, karakalem portre sanatıyla buluşturmayı denemiş, ya da bu fikri bir ressam ile hayata geçirmeyi düşünmüşsünüzdür. Bazen buna zaman ayıramamış, bazen de resmedecek bir ressam bulamayıp, bu güzel düşüncenizi başka bir zamana ertelemişsinizdir. Sevdiklerinizi karakalem portre sanatıyla buluşturmak size hiç bu kadar yakın almamıştı. Tüm Türkiye ye karakalem portre resim hizmeti veren, Karakalem portre resim sitemizden, siparişinizi verebilir, ertelenmiş düşüncenizi hayata geçirebilirsiniz. Sevgiliye en özel ve en anlamlı hediye, karakalem portre resim hediyesidir. Bir an bile tereddüt etmeden sevdiklerinize karakalem portre resim hediye ederek, karşılığında görmeyi arzuladığınız mutlu anlarına tanıklık edebilirsiniz. Karakalem portre resim sitesi olarak biliyoruz ki, karakalem portre çizdirmenizdeki asıl amaç, sıra dışı bir hediye olarak karakalem portre ile sevdiklerinizi mutlu etmek, şaşırtmak ve onlara hayatları boyunca akıllarından hiç çıkmayacak kalıcı ve bir o kadarda anlamlı bir hediye ile kalplerine dokunmaktır. Tamamen kişiye özel bir hediye olan, karakalem portre resim hediyesini, sipariş ettiğiniz anda, sevdiklerinizin, hediyeyi aldığı zaman ne kadar mutlu olacağını şimdiden hayal edebilirsiniz. Karakalem portre hediye ettiğinizde, kendisini, karakalemin o eşsiz çizgileriyle gördüğü zaman, o anın mutluluğu, sevdiklerinizin gözlerinde bir tebessüme dönüşecektir. 

Sevdiklerinizin fotoğrafını çizdirmek istediğinizde, sizden ricamız, mümkün oldukça yüksek çözünürlükte olan fotoğraf seçip bizlere göndermenizdir. Siparişlerinizdeki fotoğrafı çizerken karakalem portrenin bir sanat eserine dönüşmesi bizim için oldukça önemlidir. Bu bakımdan karakalem portre siparişlerinizdeki çizilecek olan fotoğrafın bizlere, olabildiğince detaylı bir çalışma olanağı sunması gerekir. Karakalem portre fiyatlarını, karşılıklı bir memnuniyet oluşturacak şekilde belirleyip, sizlerin de bütçesini zorlamadan, makul fiyatlara bu güzel sanatı sevdiklerinizle yaşama fırsatı sunuyoruz. 

Karakalemportreresim.com sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.