Bu sayfayı yazdır

Karakalem Portre Siparişi

Portre siparişi vermek, artık çok kolay! 

Karakelemportreresim.com sitesi siz sanat severler için Türkiye'nin hangi ilinde olursanız olun, çok kısa bir sürede siparişinizi kapınıza kadar getiriyor. İnternet üzerinden sipariş vermek her alanda olduğu gibi sanat alanında da oldukça rağbet gören bir iletişim köprüsüdür. Bulunduğumuz coğrafyada bazen istediğimiz şeyleri her zaman bulamayabiliyoruz. İnternet bu konuda bizlere istediğimiz şeylere kolaylıkla ulaşabilmemizi sağlayan, geniş kapsamlı bir bilgi ağına sahiptir. Karakalemportreresim.com sitesi de bu yelpaze arasında önemli bir konuma sahiptir. Uzun yıllardan beri Türkiye'nin her iline karakalem portre resim göndermektedir. Karakalemportreresim sitesinden istediğiniz kağıt ölçülerinde, uygun fiyata portre siparişinizi verebilirsiniz. Portre siparişleriniz için sizlere en özel ve en güvenilir alt yapıyla hizmet vermekteyiz. Portre siparişinizi verdikten sonra, sizin sevdiklerinize karşı duyduğunuz hassasiyetin farkındalığıyla siparişinizin çizim aşamasından sunum aşamasına kadar olan süreçte büyük bir özen ve özveriyle çalışıp, hediyenizi gururla sunmanızın garantisini veriyoruz. 

Portre çizmek, ressamın göz nurudur. Değeri paha biçilemez bir emektir. Bu sebepten ötürü gönderi esnasında oluşabilecek hasarlar da göz önünde bulundurularak korunaklı bir şekilde özel paketleme sistemiyle paketlenip; kargo ile portrenizi sizlerle buluşturuyoruz. Türkiye'nin hangi ilinde olursanız olun, siparişinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

Siparişinizi oluşturduktan ve resme başlandıktan sonra, en geç 3 günün sonunda karakalem portre siparişiniz elinize ulaşır. Siparişlerinizin oluşturulması esnasında, gönderecek olduğunuz fotoğrafın görüntü kalitesinin yüksek oluşu; portrenizin çizimi açısından da oldukça önemli bir konudur. Siparişinizi verirken fotoğrafların görüntü kalitelerine lütfen dikkat edin... Takdir edersiniz ki, gönderilen fotoğraflardaki kişilerin yüzlerindeki her ayrıntı sadece gönderenin zihninde belirlidir. Ressam sadece fotoğrafta gördüğünü resmeder. Ve fotoğraftaki kişinin yüzündeki ayrıntılar ne kadar net olursa; portre de gerçeğe o kadar yakın olur.