Bu sayfayı yazdır

Yeni yıla Karakalem Portre Hediyesiyle Dokunun..

  Yeni yılın gelmesiyle beraber tatlı bir heyecan başlar. Hediye satan marketler, alışveriş mağazaları yeni yılı coşkuyla karşılayacakları bir görsellik şöleni ile süslenir. İçerisinde bulunduğumuz yılı geride bırakırken, yeni yıla girecek olmanın mutluluğunu, ailemizle arkadaşlarımızla ya da sevdiğimiz dostlarımızla paylaşırız. Bu paylaşımlara hediyeler de eşlik eder. Belki de yeni yılın en güzel yanı hediyelerdir. Hediyeleşmek sadece özel günlerle alakalı olmamalı ! Yaşadığımız her gün özeldir. Sevdiklerimiz hala hayattayken ve yanımızken onlarla geçirdiğimiz zamanlar kadar değerli olan hayatlarımız da, hediyelere de yer vermeliyiz. Hayat öyle sandığımız kadar uzun değil aslında. An gelir bir kuş misalı uçup gideriz. Sevdiklerimiz her zaman yanımızda olmayabilir. Her anın değerini bilip sevdiklerimizle paylaşmalıyız    

 

   Benim için her zaman yeni yıl yeni umut olmuştur. Bir çocuğun dünyasında yılbaşı demek ,noel baba demektir. Bu masal kahramanını sevimli ve iyimser yapan şey, torbasında insanlara dağıtacak hediyelerinin olmasıdır. Ben çocukken yeni yıla saatler kala noel babanın evimizin bir yerlerinden çıkıp geleceğini ve bize hediyeler dağıtacağını umut ederdim. Ne gibi hediyeler getireceğiyle ilgili pek düşünmezdim. Yorucu geçen bir günün gecesinde uykuya dalar, sabah uyandığımda, geceden kalma o umutla, yatağımın sağına soluna bakar belki de ben uyurken gelip yatağımın kenarına hediye bırakmıştır diye büyük bir heyecanla bakardım. Ama nafile, gece olduğu gibi, sabahta yatağımda hayal kırıklığı vardı. Hediye gelecek ihtimalinin yaşattığı o tatlı heyecanı düşününce, hediyenin yaşamlarımızda önemli bir yere sahip olduğunu, yerine hiç bir şeyin konulamayacağını, kalbimizin derinlerinde bir kez daha hissederiz ve anlarız. Çam sakızı çoban armağanı her ne gelirse gelsin önemli olan hediyenin ne olduğu değil ne amaçla ve kimin tarafından verildiğidir. Konu, bir bakıma önemsenmek ve hatırlanmaktır.

 

   Birine hediye verince o kişinin kalbinin kapılarını açmış oluruz. Bunu düşününce sadece temel ihtiyaçlara dayalı bir yaşam sürmediğimizi, bununla beraber ihtiyaçlar alanına hediyeleşmenin de ne denli önemli olduğunu, manevi olarak hediyelerle kalplere dokunulması gerektiğini, bu özel zamanlarda bir kez daha anlıyoruz. Her şey güç olsa da, hayat bazen her şeyi zorlaştırsa da, alacağımız bir hediye bir anda herzeyi farklılaştırıp içinde bulunduğumuz olumsuz durumu tersine çevirebilir. Hediye, en karanlık anlarda kalplere ışık olur. En güzel hediye kalpten verilen, içinde duygu barındıran ve emek olan hediyedir. Her yıl olduğu gibi bu yılbaşında da karakalem portre hediye olarak çok fazla tercih edilenler arasındadır. Karakalem portre, farklı ve anlamlı hediye arayışında olanlara, beklentilerini karşılayacağı bir hediyedir. Sizde, hediye olarak sevdiklerinize karakalem portre hediye edebilirsiniz. Karakalem portre hediye ederek, kalplere, sanatın en güzel yanıyla dokunabilirsiniz. Karakalem portre, sevdiklerine bir hediyeden çok daha fazlasının vermek isteyenler için kusursuz bir armağandır. Özel gün denilince akla hiç şüphesiz ki evlilik yıldönümü gelir. Özellikle de evlilik yıldönümü, unutulmaması gereken bir gündür. Özel günler olarak bildiğimiz günlerin başında gelen,  Yılbaşı, babalar günü, anneler günü, yâda doğum günüdür. Bu gibi özel günlerde, sevenlerimiz tarafından bir hediye ile hatırlanmak isteriz. Özelliklede evlilik yıl dönümü, doğum günlerine ve diğer günlere nazaran, daha hassas bir konudur. Bu gibi özel günlerinde sadece bir kişi değil, birçok kişi tarafından hatırlanacağımız ihtimali vardır. Evlilik yıldönümü bunun aksine kişisel ve daha özeldir. Evlilik yıl dönümünüz de aşkınızın ilk gününü anlatan bir portre ile eşinize ilk günkü heyecanla bağlı olduğunuzu gösterebiliriz. Kurulan bir yuvanın her yıl tekrar eden o ilk günü, yuvanın sıcaklığıyla geçsin isteriz. Böyle anlamlı bir günün hediyesinde o gün kadar sevgi dolu ve özel olan karakalem portre hediyesi olabilir. Sizde, mutlu anlarınızı, karakalem portre siparişi vererek ölümsüz bir tabloya dönüştürün. Çok fazla bütçe ayırmadan, Sevdiklerinize karakalem portre hediye ederek sanatın güzel yanıyla mutlu edebilirsiniz.