Bu sayfayı yazdır

Yılbaşında Sevdiğinize Hayallerinizin Parçası Olmayı Teklif Etmeye Ne Dersiniz?..

Kağıda damlayan mürekkep portreni çizdi. Kırmızının tonları dans ediyor beyazda.Yıldızlar senenin ilk gününü portreni gökyüzüne çizerek kutluyorlar. Yeni yılda sana seni hediye etsem olur mu Gece Saçlım?

Hayaller sahnesinin ilk gecesinde; yılbaşı hediyeniz sadece bir hediyeden çok daha ötesi olsa.. Sevdiğinizi karakalemin sihirli dünyasında ölümsüzleştirmeye ne dersiniz..?

Karakalem portre, duygularınızı belki de kutsallaştıran gizemli bir armağandır. Karakalem portre yıllarca evinizin en güzel köşesinde o günkü heyecanınızı ilk günkü gibi sıcak tutarak süslemeye devam edebilir. Belki evlenme teklifinizi portreyle ölümsüzleştirirsiniz. Ya da bebeğinizin haberini, karakalemin gizemli dünyasıyla anlatabilirsiniz.. Yeni yıla dair tüm heyecanınızı sımsıcak bir karakalem portreye dönüştürün. Işık ve gölge, hayallerinizin en güzel sığınağı olabilir. “Şimdi ona ne alacağım?” sorusunun cevabı olarak; gelin ona hayallerinizin parçası olmayı teklif edin ve karakalem portre ile kalbine dokunun.

Karakalem portreyle belki de yılbaşında sevdiğinizin üzerine o hayalleri süsleyen pembe karı yağdırabilirsiniz. Gökkuşağında başlayan hikayeler gibi; sizin hikayenizin baş kahramanı “karakalem portre” olsun. Aşkınız ışık ve gölgeyle buluşsun. Sevdiğinizin gözlerinde ışığın dansı başlasın. Aşkınızın ışığı beyazda gölgeyle buluşurken; karakalem portreniz aşkınızın bestesi olarak, sevdiğinizin gözlerinde ışıl ışıl parıldasın. Aşkınızı karakalem portre ile yeniden besteleyin. Ve bu beste sonsuzluğun ilk dizesi olsun. 

Umut ve dileklerin semada gezindiği günde, sevdiğinize sizin de  hediyeniz karakalem portre olsun.